Uusiin oviin, vanhoihin oviin, kaikkiin oviin
Deltabit Dooris -sormenjälkitunnistin on helppo asentaa. Tunnistin koostuu oven ulkopuolelle asennettavasta sormenjälkilukijasta ja sisäpuolelle asennettavasta ohjausyksiköstä. Lisäksi tarvitset vain sähkölukon ja sähköä. Sormenjälkilukija sopii käytännössä kaikkiin oviin. Deltabitillä on kattava jälleenmyyjäverkosto. He hoitavat osaavasti myös koko asennuksen puolestasi.
Suomalaisilta suomalaisilleSuunnittelemme tuotteemme itse suomalaisin voimin ja valmistamme laitteet Suomessa. Käytämme suomalaista osaamista aina kun mahdollista – myös tilanteissa, joissa moni muu on todennut sen mahdottomaksi. Ehkä juuri siksi Deltabit Dooris -sormenjälkilukija toimii kaikissa suomalaisissa olosuhteissa – niin talvipakkasella, syksyn sateissa kuin kesäpäivinäkin. Yli 10 vuoden käyttökokemus takaa toimivuuden.
Heti käyttöön!Kun Deltabit Dooris -sormenjälkitunnistin on asennettu oveesi, sormenjäljet rekisteröidään sormenjälkilukijalta. Ja sitten oletkin jo valmis kulkemaan ilman avaimia! Et tarvitse erillistä hallintaohjelmaa. Jatkossakin voit lisätä ja poistaa sormenjälkiä suoraan lukijalta. Sormenjälkitunnistimen käyttöönotto on yhtä yksinkertaista ja vaivatonta kuin sen käyttäminen.
Käytännöllinen erikoistilanteissaTarvitseeko ystäväsi majapaikkaa, mutta avaimen toimittaminen on hankalaa? Teetätkö remonttia, ja haluat päästää luottamasi ammattilaisen sisälle ollessasi itse poissa kotoa? Tällaisten tilanteiden varalle Deltabit Dooris tarjoaa mahdollisuuden käyttää myös ovikoodia. Laitteeseen voi tallentaa jopa 10 koodia, ja voit poistaa ne käytöstä, kun niille ei ole tarvetta. Voit olla varma, että avaimesi tai siitä teetetty kopio ei jää väärään paikkaan lojumaan.
Tekniset tiedotTallennustilaa 200 sormenjäljelle Katso myös vastaukset usein kysyttyihin kysymyksiin täältä.
Kuinka sormenjälkitunnistus toimii? |
|
|
Kangasala, Lempäälä, Nokia, Pirkkala, Vesilahti, Hämeenkyrö, Orivesi, Pälkäne, Ylöjärvi Sastamala, Valkeakoski, Kyröskoski, Akaa, Toijala, Viiala, Sahalahti